Domy w Milanówku | Lokalizacja | Twoja Ludna WAN S.A. WAN Twoja Ludna
Lokalizacja

Mieszkaj w Milanówku

oferta domy na sprzedaż Milanówek

Dostęp do zieleni i bujnej przyrody jest zrównoważany poprzez atrakcyjne usytuowanie komunikacyjne. Twoja Ludna, to inwestycja domów blisko Warszawy. Domy w Milanówku położone są w pobliżu stacji kolejowej PKP oraz WKD. Ponadto istotnym atutem tej lokalizacji jest sąsiedztwo autostrady A2, co pozwala na szybki dojazd do Warszawy. Z pewnością stosunkowa bliskość stolicy - 30 km wydaje się dobrym rozwiązaniem dla osób, które poszukują ciszy i spokoju, nie rezygnując przy tym z udogodnień jakie oferuje wysoce rozwinięta aglomeracja Warszawy.

Milanówek - miasto dla mieszkańców

Niemniej jednak miasto jest samowystarczalne, w takim stopniu, aby zapewnić mieszkańcom dostępność punktów usługowych. Istotnie w pobliżu znajdują się również przydatne punkty infrastruktury, takie jak - sklepy, przychodnie, szkoły itd. Z pewnością podmiejskie osiedla domów to wybór dla osób, które pragną uciec od zgiełku miasta i wchłonąć w tkankę tutejszej społeczności.

Edukacja
Restauracja
Sklep
Market
Siłownia
Komunikacja
Apteka
domy w Milanówku - lokalizacja

Miasto Milanówek

tradycja przedwojennych domów

Mieszkanie w Milanówku to komfort wynikający z bliskości natury i świetnej komunikacji z Warszawą (30 min autem lub pociągiem). Milanówek to ponad 16-tysięczne miasteczko o powierzchni 13,52 km kw. położone ok. 30 km od Warszawy. Wraz z sąsiadującymi miastami: Brwinowem i Podkową Leśną, tworzy Podwarszawskie Trójmiasto Ogrodów. Bezsprzecznie Milanówek słynie z pięknej, willowej architektury miasta. Najstarsze domy w Milanówku pochodzą z czasów przedwojennych, w związku z tym jest w całości objęta ochroną konserwatorską wraz z 200-letnimi starodrzewami. Dobry mikroklimat i proekologiczna polityka miasta dają olbrzymi komfort mieszkania i wypoczynku.
Przyszli mieszkańcy krótkim spacerem dotrą do różnorodnych punktów usługowych: Miejskiego Targowiska, sklepów, banków, restauracji, siłowni, cukierni, kawiarni i wielu innych.

>czytaj więcej o Milanówku<

Kontakt
Czekamy na Ciebie
Biuro sprzedaży

Babka Tower
al. Jana Pawła II 80 lok. 17
00-175 Warszawa

Pn-Pt: 9:00-19:00,

 

Wyślij formularz