Lokalizacja

Inwestycja położona jest w pobliżu stacji kolejowej PKP oraz WKD. Jej istotnym atutem jest lokalizacja w sąsiedztwie autostrady A2, która pozwala na szybki dojazd do Warszawy. W pobliżu znajdują się również inne przydatne punkty infrastruktury.

Edukacja
Restauracja
Sklep
Market
Siłownia
Komunikacja
Apteka

Milanówek

Mieszkanie w Milanówku to komfort wynikający z bliskości natury i świetnej komunikacji z Warszawą (30 min autem lub pociągiem). Milanówek to ponad 16-tysięczne miasteczko o powierzchni 13,52 km kw. położone ok. 30 km od Warszawy. Wraz z sąsiadującymi miastami: Brwinowem i Podkową Leśną, tworzy Podwarszawskie Trójmiasto Ogrodów. Najstarsza część urokliwego miasta z willową architekturą czasów przedwojennych oraz 200-letnimi starodrzewami jest w całości objęta ochroną konserwatorską. Dobry mikroklimat i proekologiczna polityka miasta dają olbrzymi komfort mieszkania i wypoczynku.
Przyszli mieszkańcy krótkim spacerem dotrą do różnorodnych punktów usługowych: Miejskiego Targowiska, sklepów, banków, restauracji, siłowni, cukierni, kawiarni i wielu innych.

https://milanowek.pl/

Kontakt
Czekamy na Ciebie
Biuro sprzedaży

Babka Tower, I piętro
al. Jana Pawła II 80 lok. 10
00-175 Warszawa

Pn-Pt: 9:00-19:00,

 

Wyślij formularz