O inwestycji

Twoja Ludna Twoja Przestrzeń w Milanówku

Twoja Ludna


Twoja Ludna
to kameralne osiedle, składające się z 4 niezależnych domów, które tworzą kompleks 8 segmentów mieszkalnych położonych na obrzeżach Milanówka. Budynki zaprojektowane są w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Prosta koncepcja architektoniczna idealnie wpasowuje się w krajobraz Milanówka, w którym przeważa niska, przestrzenna zabudowa otoczona terenami zielonymi.
Willowa tradycja tego miasta jest kreatywnie przetwarzana przez nowe inwestycje, do których chętnie dołącza Twoja Ludna.
Osiedle poprzez wykorzystanie sprawdzonych technologii, zapewni przyszłym mieszkańcom wygodę i komfort użytkowania.

Otoczenie

Inwestycja usytuowana jest w pobliżu stacji kolejowej PKP oraz WKD. Istotnym atutem tej lokalizacji to bliskie sąsiedztwo autostrady A2, która pozwala na szybki dojazd do centrum Warszawy. Osiedle oprócz bliskiej relacji z głównymi węzłami komunikacyjnymi, położone jest w cichej i zielonej okolicy. Twoja Ludna to doskonały wybór dla osób, które potrzebują wygodnego połączenia z centrum miasta, przy czym nie chcą rezygnować ze spokoju i bliskiego kontaktu z przyrodą. Komfort życia w obrębie Milanówka sukcesywnie zostaje podnoszony poprzez rewitalizację terenów zielonych oraz powstawanie nowych placówek edukacyjnych, medycznych oraz handlowych. Polityka władz miasta wspiera proekologiczne programy, co zdecydowanie wpływa na lepszą jakość życia mieszkańców.
O wyjątkowym klimacie Milanówka przesądza również jego historyczny, a zarazem bardzo spokojny charakter. W niedalekiej odległości znajduje się zabytkowy kompleks urbanistyczno-krajobrazowy, w którym większość budowli została wybudowana w latach 20-tych i 30-tych XX wieku. Miasto-ogród zostało zaprojektowane, jako forma przejściowa między miastem, a wsią. Znakiem rozpoznawczym okolicy stała się niewysoka i luźna zabudowa, w otoczeniu zieleni. Na przestrzeni lat willowa architektura miasta wzbogaciła się o nowe inwestycje deweloperskie, które doskonale asymilują się z lokalnym charakterem miejsca.

Kilka słów o deweloperze

WAN S.A. to warszawska spółka deweloperska, działająca prężnie już od 23 lat w branży nieruchomości, koncentrująca się na czterech segmentach: mieszkaniowym, biurowo-usługowym, magazynowym oraz rekreacyjnym.
Realizowane projekty w pierwszej kolejności przeznaczone były na sprzedaż. Jednak w trakcie swej wieloletniej działalności, spółka stworzyła równolegle własny portfel nieruchomości komercyjnych i mieszkalnych, przeznaczonych na wynajem, zlokalizowanych zarówno w Warszawie, Gdańsku, Płocku, jak i Krakowie, Łodzi, czy na Mazurach.

Prezentowane wizualizacje i rzuty służą wyłącznie do celów poglądowych i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Podczas realizacji niektóre szczegóły mogą zostać zmienione

Domy
trzypoziomowe
Kameralne
osiedle
Domy
z ogrodami
Garaż
w budynku
Sąsiedztwo stacji kolejowej PKP i WKD
Blisko
autostrady
A2
W otoczeniu terenów zielonych
Kontakt
Czekamy na Ciebie
Biuro sprzedaży

Babka Tower, I piętro
al. Jana Pawła II 80 lok. 10
00-175 Warszawa

Pn-Pt: 9:00-19:00,

 

Wyślij formularz