Domy na sprzedaż w Milanówku | Twoja Ludna WAN S.A. WAN Twoja Ludna
O inwestycji

Twoja Przestrzeń w Milanówku

Twoja Ludna


Deweloper WAN S.A.
oferuje domy na sprzedaż w Milanówku. Kameralne osiedle, składa się z 4 niezależnych domów, które tworzą kompleks 8 segmentów mieszkalnych położonych w okolicy Warszawy. Budynki zaprojektowano w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Przestrzenna i niska zabudowa idealnie pasuje do krajobrazu Milanówka, ze względu na willową tradycje miejsca. Osiedle wykorzystuje sprawdzone technologie, dzięki czemu ma zapewnić przyszłym mieszkańcom wygodę i komfort użytkowania.

domy w Milanówku

Otoczenie

Inwestycja posiada dogodne połączenie komunikacyjne, ze względu na bliskość stacji kolejowej PKP oraz WKD. Istotnym atutem tej lokalizacji jest bliskie sąsiedztwo autostrady A2, która pozwala na szybki dojazd do centrum Warszawy. Niewątpliwie domy na sprzedaż w Milanówku oprócz bliskiej relacji z głównymi węzłami komunikacyjnymi, położone są w cichej i zielonej okolicy. W rezultacie Twoja Ludna to doskonały wybór dla osób, które potrzebują wygodnego połączenia z centrum miasta, przy czym nie chcą rezygnować ze spokoju i bliskiego kontaktu z przyrodą. Komfort życia w obrębie Milanówka jest sukcesywnie podnoszony poprzez rewitalizację terenów zielonych oraz powstawanie nowych placówek edukacyjnych, medycznych oraz handlowych. Polityka władz miasta wspiera proekologiczne programy, dlatego życie mieszkańców cechuje wysoka jakość.

Historyczny i spokojny charakter Milanówka sprawia, że bez wątpienia odczuwalny jest wyjątkowy klimat tego miejsca. W niedalekiej odległości znajduje się zabytkowy kompleks urbanistyczno-krajobrazowy, w którym większość budowli została wybudowana w latach 20-tych i 30-tych XX wieku. Niegdyś Miasto-ogród zaprojektowano, jako forma przejściowa między miastem, a wsią. W rezultacie wysoka i luźna zabudowa w otoczeniu zieleni stała się znakiem rozpoznawczym tego miejsca. Na przestrzeni lat willowa architektura miasta oczywiście wzbogaca się o nowe inwestycje deweloperskie, które doskonale zasymilowały się z lokalnym charakterem miejsca.

>czytaj więcej o lokalizacji<

Kilka słów o deweloperze

WAN S.A. to warszawska spółka deweloperska, która działa prężnie już od 23 lat w branży nieruchomości. Koncentruje się na czterech segmentach: mieszkaniowym, biurowo-usługowym, magazynowym oraz rekreacyjnym.

Przede wszystkim realizowane projekty w pierwszej kolejności przeznaczano na sprzedaż. Jednak w trakcie swej wieloletniej działalności, spółka tworzy równolegle własny portfel nieruchomości komercyjnych i mieszkalnych, przeznaczonych na wynajem, zlokalizowanych zarówno w Warszawie, Gdańsku, Płocku, jak i Krakowie, Łodzi, czy na Mazurach

Prezentowane wizualizacje i rzuty służą wyłącznie do celów poglądowych i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Podczas realizacji niektóre szczegóły mogą zostać zmienione

Domy
trzypoziomowe
Kameralne
osiedle
Domy
z ogrodami
Garaż
w budynku
Sąsiedztwo stacji kolejowej PKP i WKD
Blisko
autostrady
A2
W otoczeniu terenów zielonych
Kontakt
Czekamy na Ciebie
Biuro sprzedaży

Babka Tower
al. Jana Pawła II 80 lok. 17
00-175 Warszawa

Pn-Pt: 9:00-19:00,

 

Wyślij formularz